SSS

Bir annemisin üyesi olunca beni neler bekliyor? 

annemisin.com'a üye olan herkesi kişiselleştirilmiş bir içerik şöleni bekliyor! Üye olduktan sonra SANA ÖZEL sayfanda, senin profiline uygun içerikler ayağına kadar geliyor olacak. Okuduklarından, takip ettiğin kategoriler ve yazarlardan, en çok vakit geçirdiğin konuya kadar her türlü içerik özenle seçilerek SANA ÖZEL sayfanda seni bekliyor olacak:) Hadi ne duruyorsun, keşfetmeye başla.

annemisin.com'da yazar olmak için ne yapmalıyım? 

annemisin.com üyelerine kendi deneyimlerini paylaşma imkanı sunar. Biz ve geri kalan herkes senin samimi dilinle yazacağın deneyim ve hikayelerini heyecanla bekliyor olacağız. Tek yapman gereken üye olduktan sonra sağ üst köşedeki "baş harfine" tıklayarak YAZILARIM bölümünden yeni yazı eklemen. Yazdığın her yazı onaya düşüyor olacak. Onaylandıktan sonra sosyal medyada paylaşmaya hepimiz hazırız :) 

annemisin.com'da kendi blogumu açabilir miyim? 

annemisin.com, üyelerine kendi bloglarını hiçbir altyapı ve kuruluma gerek kalmadan açmalarını sağlıyor. Altyapı ve tanıtım gücü bizden, yazılar ve hayat dersleri sizden :) Sağ üst köşedeki "baş harfine tıklayarak profil bilgilerini güncelleyebilir, yeni yazılar ekleyip , yazılarına gelen yorumlara cevap verebilirsin. Blog sayfan hazır değilse, hadi şimdi tam zamanı ! 

Babalar için de bir şeyler bulur muyum? 

Eğer istersen, annemisin.com üyesi olarak minik fasülyenin babasını da haftalık olarak bilgilendirebiliyoruz. Sana özel ve senin özellikle takip ettiğin tüm kategorilerden ve yazarlardan derlediğimiz içerikler haftalık babaya da gidiyor olacak. Tek yapman gereken üye olduktan sonra sağ üst köşedeki "baş harfine" tıklayarak BABAMISIN'a babanın emailini yazmak. Bu arada, buraya istersen yazıları paylaşmak istediğin bir arkadaşının , annenin , kardeşinin veya istediğin herhangi birinin de e-mailini yazabilirsin:) 

annemisin.com, üye yazılarını nasıl tanıtıyor? 

Biz üyelerimizi annemisin ailesi olarak görüyoruz. Bizim için her bir üyenin yeri apayrı. Bu yüzden değerli üyelerimiz tarafından yazıları olabildiğince sosyal medya hesaplarımızda günlük olarak paylaşıyoruz! Tanıtımlar konusunda üyelerimiz için sürekli projeler geliştiriyoruz. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için info@annemisin.com'a e-mail atabilirsiniz. 

Öğrenmek istediğim bir konu var ama annemisin.com'da göremedim?

Arama aracımızla aramak istediğin konuya daha hızlı ulaşabilirsin. Eğer sonuç çıkmıyorsa, bil ki yakında çıkacak. Sizin arayıp da bulamadıklarınızı takipteyiz! Üyelerimizin özel hissetmeleri bizim en önemli önceliğimiz!

Bir kategori veya bir yazar takip edebilir miyim? 

Tabi ki! İstediğin kategoriyi veya istediğin yazarı "Takip Et" butonlarımızla takip etmeye başlayabilirsin. Takip ettiğin her bir kategori ve yazarın içerikleri ara sıra e-posta kutunda bulacaksın. 

Beni de takip edebilirler mi? 

Evet. Burada anne adaylarının, annelerin ve babaların birliği ile bir topluluk oluşturmayı da amaçlıyoruz. Yazı ekledikçe annemisin.com'daki görünürlüğün ve bilinirliğin artacak! Yazılarını beğenen diğer üye ve yazarların seni takip etmeye başlamaması için hiçbir sebep yok:)

annemisin.com hakkında bir geribildirimim var, size nasıl ulaşabilirim? 

annemisin.com ekibi olarak iyi/kötü her çeşit geribildirimin bizim için ÇOK önemli! Herhangi bir konuda her zaman bize info@annemisin.com'dan ulaşabilirsin. 24 saat içinde e-mailine geri dönmüş olacağız! 

Unutma, biz bir aileyiz ve birlikte büyüyeceğiz!

annemisin.com ile bir işbirliği yapmak istiyorum , size nasıl ulaşabilirim? 

Yeni kurulmuş bir girişim olarak her türlü fikre açık bir ekibiz. Birlikten güç doğar diyerek her türlü işbirliği teklifiniz için info@annemisin.com'a e-mail atabilirsiniz.

 

Reklam alanı