Yaşasın bir haftaya anne oluyorum. Dünyalar güzeli kızımı, Ayşe Zehra'mı kucağıma alacağım.

33 yıllık yaşantımda böyle bir mutluluk, böyle bir heyecan böyle bir duygu yaşamadım. Sanki zaman geçiyor, hayat devam ediyor da ben dışarıdan izliyorum.

Annelik hissi çok değişik bir hismiş. Korku, endişe, aşk, sevgi, merhamet şimdiden çok yoğun hissettiğim duygular. Bazen düşündüklerim bana bile saçma geliyor; fakat onlar için oturup ağladıktan sonra...

Şu sayılı günler geçtikten sonra, hayat hiç bilmediğim şekilde değişecek. Ben hislerini her zaman dorukta yasayan bir insan oldum. Fakat otokontrolü de olan bir insandım. Şu anda ise kendime söz geçirmek mümkün değil.

Çok zorlu bir hamilelik geçirdim. İlk iki hamileliğim maalesef karnımda kalplerinin durmasıyla sonlandı. Sonra tetkik, araştırma, ameliyat ve tedavi süreci yaşadım. Onun üstüne hamile kaldım. Ve çok kısa bir süre sonra bebeğimi kucağıma alacağım inşallah.

Bundan dolayı mı diyorum, duygularım bu kadar yoğun? Hislerim bu kadar hassas, hissettiklerim bu kadar yoğun. Sonra diyorum ki; bir kadın, bir anne, bir anne adayı bu tekmelere, bu kalp atışlarına, bir bedende iki kalp oluşa duyarsız kalamaz. Bunun adı dünyada AŞK, Kainatta AŞK!