Annemisin.com, anne ve babaların deneyimlerini paylaşmaları, birbirlerine destek olmaları için yarattığımız bir topluluk ve içerik sitesi. 

Bu ailenin bir parçası olmak, yaşadıklarını diğer aile üyeleriyle paylaşmak, tavsiyeler vermek veya bir hikayeni anlatmak için burası herkese açık bir platform. 

Biz inanıyoruz ki bir annenin veya babanın halinden en iyi başka bir anne veya baba anlar. Bu yüzden annemisin.com'da kendi blog sayfanızı oluşturabilmeniz için size özel bir alan yarattık.

Annemisin.com'a üye olarak kendi blog sayfanızı oluşturabilir, ürün önerileri, yaşadığınız zorluklar, vermek istediğiniz tavsiyeler veya herhangi bir hikayeyi paylaşabilirsiniz. Biz de diğer annemisin ailesi üyelerinin ve sosyal medyamızdaki anne babaların veya anne baba olacakların hikayelerinizi okumasını sağlayabiliriz.

Bizce bilgi ve deneyim çok değerli. Bu aileyi ve bu topluluğu büyütmek için sizin deneyimlerinize ihtiyacımız var. 

Üye olmak çok kolay, mobilden veya bilgisayarınızdan girip ¨Sana Özel¨ e tıklamanız veya profil ikonuna tıklamanız yeterli. Üye olduktan sonra Yeni Yazı ekle bölümünden dilediğiniz gibi yazılarınızı paylaşabilirsiniz. Telefonunuzdan nerde olursanız olun, anında yazı paylaşabilirsiniz. Video paylaşmak isterseniz bize yollamanız yeterli. 

Bir sorunuz olursa bize info@annemisin.com adresimizden veya instagram hesabımızdan ulaşabilirsiniz. 

Bu ailenin bir parçası olmanızı heyecanla bekliyoruz! 

¨annemisin, en doğrusunu sen bilirsin.¨