Tebrikler! Hamilesiniz!

Şimdi sıra sevdiklerinize bu özel haberi vermekte…

Bu anı eğlenceli kılacak sürprizler için işte 5 önerimiz:

 

  • Eşinizin yattığı tarafa üzerinde ¨Daddy¨(Baba) yazan bir tshirt bırakabilirsiniz. Kendisi odaya girip bu durumu anlamaya çalışana kadar siz de kendi üzerinizde ¨Mommy est. 2019¨ (Anne- 2019’da) yazan tshirtünüzle karşısına çıkıp bu anı paylaşabilirsiniz:). Tshirt’ün üstünde yazanlar tamamen sizin hayalgücünüze kalmış.

 

  • Eşinizin en sevdiği tatlıyı/pastayı yaparak veya yaptırarak üzerine resimdeki gibi ¨We’re having a baby¨ (Bir bebeğimiz olacak) çubuğu koyabilirsiniz:)

 

  • Eğer bir köpeğiniz ya da kediniz varsa eşiniz yokken köpeğinize yukarıdakine benzer bir kıyafet giydirin. Eşiniz gelince kapıda onu köpeğiniz kucağınızda karşılayın ve şaşkınlığını izleyin:)

 

  • Bu haberi ailenize verirken size çok sempatik bir önerimiz var. Bir kağıt ve bir zarf alın. Hazır almak isterseniz üzerinde terfi için tebrikler yazan bir kart alabilirsiniz. İçine de şöyle bir cümle yazın : ¨Düşünüyorduk da Anneanne ve Dede’ye terfi etmeye ne dersiniz?¨. Bizce bunu birebirde teslim edin ve tepkilerini kaçırmayın :)

 

  • Eğer bir çocuğunuz var ise onun yardımıyla bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Çocuğunuz elinde ¨ Yakında bir kardeşim oluyor¨ ya da ¨Yakında abla/abi oluyorum¨ yazısı tutabilir ya da tshirtü giyebilir. Onun bu şekilde resmini çektikten sonra sevdiklerinize kızınızın okulda çekilen bir fotoğrafını göstermek için fotoğrafı uzatabilir ve tepki vermelerini bekleyebilirsiniz :)

 

Bizden daha fazla sürpriz önerisi isterseniz bu yazıyı beğenmeyi ve sosyal medyada bu yazının olduğu iletiyi beğenmeyi unutmayın!

Şimdiden güzel sürprizler!